STRONA GŁÓWNA | Akademia Edukacyjna

Akademia Edukacyjna

Dodaj naglowek 1
angielski
Zawód Robotyk
Dodaj naglowek 3
baner
Zawód programista
Sklep
Baner19 Bilety
Metoda nauczania
robotyka angielski
math
craft2
Dodaj naglowek 4
code
Baner12Coaching rodzicielski
Baner14PrzygotowaniePracowni
baner5
Baner8Mechatronik
Baner7Code Junior
FUNmath
baner4
baner3
baner2
Baner półkolonie ziomowe bez daty 1920x600 1
Baner półkolonie letnie bez daty z logo 1
Dodaj naglowek 2
Dodaj nagłówek (1)
angielski
Zawód Robotyk
Dodaj nagłówek (3)
baner
Zawód programista
Sklep
Baner19 Bilety
Metoda nauczania
robotyka - angielski
math
craft2
Dodaj nagłówek
code
xxx
Baner12Coaching rodzicielski
Baner14PrzygotowaniePracowni
baner5
Baner8Mechatronik
Baner7Code Junior
FUNmath
baner4
baner3
baner2
Baner półkolonie ziomowe bez daty 1920x600
Baner półkolonie letnie bez daty z logo
Dodaj nagłówek (2)
previous arrow
next arrow

Aktualności

Półkolonie Letnie 2021
1 kwietnia 2021

Półkolonie Letnie 2021

UWAGA,UWAGA….. JUŻ JEST NAJLEPSZA OFERTA PÓŁKOLONII w woj. Opolskim! Drodzy rodzicie, jeśli nadal zastanawiacie się, gdzie Wasza pociecha spędzi najlepsze...

Read More
Kolonie letnie dla dzieci 2021 czas rozpocząć 3…2…1… Start
1 kwietnia 2021

Kolonie letnie dla dzieci 2021 czas rozpocząć 3…2…1… Start

KOCHANI RODZICE! Jeśli szukacie dla swojego dziecka kreatywnych KOLONII letnich, które będą jednocześnie innowacyjne, wszechstronne, zabawne i ciekawe. Prowadzone przez...

Read More
Zapraszamy na bezpłatne zajęcia…
1 kwietnia 2021

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia…

Drodzy rodzice🤩, 🤔Szukacie zajęć, które pomogą Waszemu dziecku w nauce angielskiego? Chcecie, aby przyswajanie nowego języka nie było żmudne😣, a...

Read More
1 2 3

Trochę informacji...

image scaled
100% radości dzieci
Ponad 10tys. zbudowanych robotów
280 godzin warsztatów w tygodniu
15 współpracujących szkół i przedszkoli

Misja akademii

Rozwój Twojego dziecka jest dla nas najważniejszy.

Zajmujemy się edukacją dzieci poza środowiskiem szkolnym, my zapewniamy im wspaniałe środowisko, najlepsze warunki do nauki i najbardziej ekscytujące, angażujące kursy z programowania robotów. Dlatego też co jakiś czas nie tylko rodzice wracają do nas po więcej, ale są do tego zachęcani przez swoje dzieci.

Świetnej zabawy

Zanagażowania i pasji

Umiejętności

W trakcie kursu z robotyki z Lego MINDSTORMS mali inżynierowie zdobywają wiedzę z budowy i programowania robotów, a także poznają terminy takie jak: przekładnia, prędkość, moc silnika, trajektoria, algorytm sterowania. Zajęcia, choć sprzyjają pracy w grupach, pozwalają każdemu uczestnikowi samodzielnie spróbować swoich sił w konstruowaniu i programowaniu robotów. Atrakcje dla dzieci przygotowywane są z niezwykłą starannością przez instruktorów prowadzących zajęcia. Dodatkowe, aktywne formy nauki pozwalają lepiej zrozumieć matematykę, informatykę, technikę, dlatego dzięki warsztatom z robotyki uczniowie lepiej radzą sobie z codziennymi lekcjami. Samodzielne wykonanie z pozoru trudnych projektów konstrukcyjnych sprawia kursantom wiele satysfakcji i radości oraz zdecydowanie umacnia ich wiarę we własne możliwości. Nasi Konstruktorzy pracują z Technologią LEGO Mindstorms EV3, LEGO Wedo 2.0, LEGO Architektura oraz robotami edukacyjnymi. Programowanie robotów odbywa się poprzez przesuwania logicznych bloczków na dotykowym ekranie komputera lub bezpośrednio na robocie.

LEGO MINDSTORMS 45544 EV3 Education ZASILACZ Marka LEGO
ObrazekJunior
TextJunior 1

Na naszych warsztatach każde dziecko będzie miało okazję zbudować i zaprogramować własne roboty. Dzieci nauczą się kreatywności udoskonalając swój projekt.
Będą wykonywać różne zadania, a wspierać ich będą nasi doświadczeni instruktorzy. Pociechy nauczą się coraz bardziej zaawansowanych koncepcji. Nasi Konstruktorzy pracują z Technologią LEGO Wedo 2.0, a programowanie odbywa się poprzez przesuwania logicznych bloczków na dotykowym ekranie komputera.

TextKids 1

Nasze warsztaty dla najmłodszych to nie tylko zabawa, ale odkrywanie, wyrażanie i dzielenie się pomysłami. Zapewniamy ciekawe, wesołe i inspirujące zajęcia rozwijające kreatywność uczestników, a także logiczne myślenie i zdolności manualne. Zabawa z robotami i klockami LEGO to doskonały sposób na przekazanie wiedzy, a praca w grupach sprzyja rozwojowi kompetencji społecznych i inteligencji emocjonalnej.
Dzieci pracują z klockami LEGO Duplo, Lego WeDo 2.0 oraz robotami edukacyjnymi dla najmłodszych.

ObrazekKids 1
Obrazekszkoly

Drodzy Rodzice, a przede wszystkim Nauczyciele i Dyrektorzy szkół i przedszkoli!
Mając na uwadze rozwój dzieci, a także ich przyszłość, która wymaga coraz to nowszych kompetencji, przygotowaliśmy innowacyjne warsztaty z robotyki i programowania z wykorzystaniem klocków Lego.

Każde dziecko marzy o niezapomnianym przyjęciu urodzinowym, dlatego proponujemy Państwu kreatywną zabawę połączoną z nauką. Dzieci zbudują swoje roboty z klocków lego Mindstorms a następnie je zaprogramują. Będą niesamowite emocje podczas starć czy zawodów robotów. Jesteśmy elastyczni jeśli macie Państwo własny temat urodzin,postaramy się spełnić Państwa oczekiwania.

FUNcode & English

Programowanie bywa nazywane „trzecim językiem”, który – obok języka ojczystego i przynajmniej jednego języka obcego warto znać, by zrozumieć współczesny świat i zachodzące w nim zmiany.
Dlatego postanowiliśmy połączyć kodowanie i język angielski. Tak powstał nasz autorski program FUNcode & English

fun robot
fun code2

FUNcraft & English

Prowadzone w języku angielskim zajęcia to ekscytująca wyprawa w świat różnorodnego rękodzieła. Na uczestników czeka mnóstwo fantastycznych zadań, w których dzieci będą mogły sprawdzić swoje zdolności manualne
Zajęcia dla dzieci w wieku od 4 do 15 lat.

FUNrobot & English

Prezentujemy Państwu innowacyjny program nauki języka angielskiego połączony z konstruowaniem i programowaniem robotów. Nasz jedyny w Opolu, unikalny na skalę Polski, autorski program pozwoli zapewnić naszym dzieciom lepszą i spokojniejszą przyszłość.

fun craft
fun english 3

FUNenglish

Angażujący program zajęć oparty jest na materiałach wizualnych i pomocach dydaktycznych, które łagodnie wprowadzają dziecko w świat języka obcego.

FUNadventure

Kiedy najbardziej potrzebujemy języka obcego?
W czasie wyjazdów i kontaktów z innymi. Na tych założeniach powstał nasz projekt wyjść i wyjazdów edukacyjnych FUNadventure

fun adventure
311

FUNmath

Angażujący program zajęć oparty jest na materiałach wizualnych i pomocach dydaktycznych, które łagodnie wprowadzają dziecko w świat języka obcego.

[advps-slideshow optset=”1″]

Wasze opinie

Napisz do nas