dla nauczycieli | Akademia Edukacyjna

Akademia Edukacyjna

zajecia robotyka i programowanie 2

Zdobądź wiedze i nowe umiejętności!

                                                                        Stworzyliśmy szkolenia specjalnie przeznaczone dla ciebie by pomóc w rozwoju ciebie i twojej placówki!

Zapytasz dlaczego my?

Przede wszystkim dzieci

 

Nasza autorska metoda odczarowuje mit lektora, który przychodzi na zajęcia ze stosem kartek, podręczników i zmusza do uczenia ciężkich słówek. Staramy się, aby na pierwszym miejscu zawsze były dzieci, ich dobro i kreatywny rozwój. Nie na darmo posługujemy się hasłem „Rozwój Twojego dziecka jest dla Nas najważniejszy”..

Łatwość przygotowania zajęć

Ucząc korzystamy z różnorodnych metod praktycznych w celu maksymalnego obcowania z językiem. Nasi metodycy to aktywni lektorzy, posiadający komunikacyjne podejście, dzięki któremu oswajają dzieci z językiem, by te nigdy nie poznały czym jest bariera językowa. Mamy świeży punkt widzenia, stawiamy przede wszystkim na nowe technologie i zajęcia praktyczne, które dużo bardziej wpływają na rozwój dziecka i dają ogromne korzyści na przyszłość

Wsparcie metodyczne na każdym etapie

Gwarantujemy wsparcie metodyczne na każdym etapie edukacji. Zapewniamy, że na początku wspólnej drogi gruntowanie przygotowujemy i wdrażamy w metodę, następnie przez cały okres współpracy jesteśmy do dyspozycji. W metodzie „THE LECS” stawiamy na jakość, nie ilość. I tego też nauczymy Ciebie!

Mamy duży wpływ na to co robimy

Wydawać by się mogło, że stosując taką metodę musimy ściśle trzymać się umownych ram. Nic bardziej mylnego- dajemy wolną rękę. Opanowując metodę stajesz się doświadczonym lektorem, wiesz co robić i jak korzystać z przekazanych informacji i materiałów. Dlatego później już od Ciebie zależy planowanie skutecznej lekcji- znając swoją grupę, dopasowując tempo itd. 

Dobieramy materiały

 

Pomożemy wybrać Ci najlepsze materiały, na których pracujemy od lat, które dają niesamowite efekty. Dopasujemy je do Twoich oczekiwań, oraz form pracy. Na całym świecie Nasze materiały wykorzystuje się w edukacji wczesnoszkolnej (i nie tylko) jako pomoc dydaktyczną. 

Gwarantujemy ci...

Wsparcie marki

Biorąc udział w szkoleniu, przejmujesz uznaną i sprawdzoną metodę. Nie zmieniasz nazwy swojej szkoły, wizji jej działania, tylko wzbogacasz o dodatkową wiedzę, dzięki czemu konkurencja na rynku pracy będzie mogła pozazdrościć.

metoda

Stałość w zasadach współpracy

Nasza współpraca od początku opiera się na prostych i jasnych zasadach. Jednorazowa opłata i obecność na szkoleniu nakreśli Ci plan działania. Cenę Naszego kursu i materiałów pomożemy Ci wliczyć w Twój cennik, tak aby była to najkorzystniejsza oferta dla Ciebie, a zachęcająca dla Twoich Klientów. 

gwa

Wsparcie metodyczne

Przeszkolimy Ciebie jak i Twoją Kadrę i zadbamy o utrzymanie standardów nauczania, tak by Twój klient pozostał z Tobą jak najdłużej. 

Kopia Kopia Dodaj naglowek

Wsparcie biznesowe

Z nami nie ma mowy o dodatkowej pracy z dokumentami i wszelkimi formalnościami. Otrzymasz od Nas przygotowane umowy potrzebne do prawidłowego funkcjonowania szkoły językowej czy innego miejsca. 

services slider

Trwały plan utrzymania klienta

Naszym celem również jest, jak najdłuższe utrzymanie klienta, dlatego rozumiemy Cię doskonale. Razem zbudujemy solidny fundament Twojej szkoły i poszerzymy dotychczasową ofertę Twoich kursów. Właśnie z tą myślą rozwijamy i poszerzamy metodę, którą stosujemy od lat w Akademii Edukacyjnej. Zaufaj Nam..

DSC 0002