Szkolenie dla nauczycieli | Akademia Edukacyjna

Akademia Edukacyjna

NOWE UMIEJĘTNOŚCI

Szkolenia

Wedo 2.0

To edukacyjny pakiet klocków dla dzieci pomagający zrozumieć i rozwijać zasady programowania, inżynierii i nauk ścisłych.

Minstorm Ev3

Wyjątkowy zestaw Lego pozwalający między innymi na konstruowanie robotów i układów automatyki oraz na ich odpowiednie oprogramowywanie.

Druk 3D

Drukarka 3D umożliwia wytwarzanie rzeczywistych, trójwymiarowych obiektów na podstawie cyfrowego modelu. Jej budowa i szczegółowa zasada działania jest uzależniona od zaimplementowanej technologii.

Inventor

zawiera elementy pozwalające małym inżynierom zbudować pięć wyjątkowych, zmechanizowanych robotów i pojazdów, którymi można sterować za pomocą darmowej aplikacj.

Spike Prime

to idealny zestaw startowy do nauki robotyki. Zestaw cechuje się kolorowymi elementami do budowy, łatwym w użyciu sprzętem elektronicznym oraz intuicyjnym językiem programowania, opartym na Scratch!

Spike Esential

angażuje uczniów w zajęcia edukacyjne, pomagając im opowiadać historie i rozwiązywać złożone problemy, niezależnie od poziomu ich nauki. Od projektów dla początkujących po nieograniczone możliwości kreatywnego projektowania

Roboty edukacyjne

inteligentne zabawki pozwalają dzieciom na połączenie zabawy z nauką. Przy obsłudze najbardziej zaawansowanych robotów edukacyjnych dzieci uczą się programowania.

ROZWÓJ PRZEZ ZABAWĘ

Zapytasz dlaczego my?

54364257 number one papercut style with blue color on white background

Przede wszystkim dzieci

 

Nasza autorska metoda odczarowuje mit lektora, który przychodzi na zajęcia ze stosem kartek, podręczników i zmusza do uczenia ciężkich słówek. Staramy się, aby na pierwszym miejscu zawsze były dzieci, ich dobro i kreatywny rozwój. Nie na darmo posługujemy się hasłem „Rozwój Twojego dziecka jest dla Nas najważniejszy”..

26697958 3d blyszczace czerwone numer 2 na bialym tle

Łatwość przygotowania zajęć

Ucząc korzystamy z różnorodnych metod praktycznych w celu maksymalnego obcowania z językiem. Nasi metodycy to aktywni lektorzy, posiadający komunikacyjne podejście, dzięki któremu oswajają dzieci z językiem, by te nigdy nie poznały czym jest bariera językowa. Mamy świeży punkt widzenia, stawiamy przede wszystkim na nowe technologie i zajęcia praktyczne, które dużo bardziej wpływają na rozwój dziecka i dają ogromne korzyści na przyszłość

54364258 number three papercut style with blue color on white background

Wsparcie metodyczne na każdym etapie

Gwarantujemy wsparcie metodyczne na każdym etapie edukacji. Zapewniamy, że na początku wspólnej drogi gruntowanie przygotowujemy i wdrażamy w metodę, następnie przez cały okres współpracy jesteśmy do dyspozycji. W metodzie „THE LECS” stawiamy na jakość, nie ilość. I tego też nauczymy Ciebie!

26026252 3d blyszczace czerwone numer 4 na bialym tle

Mamy duży wpływ na to co robimy

Wydawać by się mogło, że stosując taką metodę musimy ściśle trzymać się umownych ram. Nic bardziej mylnego- dajemy wolną rękę. Opanowując metodę stajesz się doświadczonym lektorem, wiesz co robić i jak korzystać z przekazanych informacji i materiałów. Dlatego później już od Ciebie zależy planowanie skutecznej lekcji- znając swoją grupę, dopasowując tempo itd. 

depositphotos 94364952 stock photo 3d glossy blue number 5

Dobieramy materiały

 

Pomożemy wybrać Ci najlepsze materiały, na których pracujemy od lat, które dają niesamowite efekty. Dopasujemy je do Twoich oczekiwań, oraz form pracy. Na całym świecie Nasze materiały wykorzystuje się w edukacji wczesnoszkolnej (i nie tylko) jako pomoc dydaktyczną. 

100 % GWARANCJI

Gwarantujemy ci...

Wsparcie marki

Biorąc udział w szkoleniu, przejmujesz uznaną i sprawdzoną metodę. Nie zmieniasz nazwy swojej szkoły, wizji jej działania, tylko wzbogacasz o dodatkową wiedzę, dzięki czemu konkurencja na rynku pracy będzie mogła pozazdrościć.

84064990 kolorowe bloki zabawek budowlanych 3d samodzielnie na bialym tle
240 F 227263494 bVc3WcK23ebO5LByMnnjwkLEK73OZt71

Stałość w zasadach współpracy

Nasza współpraca od początku opiera się na prostych i jasnych zasadach. Jednorazowa opłata i obecność na szkoleniu nakreśli Ci plan działania. Cenę Naszego kursu i materiałów pomożemy Ci wliczyć w Twój cennik, tak aby była to najkorzystniejsza oferta dla Ciebie, a zachęcająca dla Twoich Klientów. 

Wsparcie metodyczne

Przeszkolimy Ciebie jak i Twoją Kadrę i zadbamy o utrzymanie standardów nauczania, tak by Twój klient pozostał z Tobą jak najdłużej. 

istockphoto 458700311 612x612 1

Trwały plan utrzymania klienta

Naszym celem również jest, jak najdłuższe utrzymanie klienta, dlatego rozumiemy Cię doskonale. Razem zbudujemy solidny fundament Twojej szkoły i poszerzymy dotychczasową ofertę Twoich kursów. Właśnie z tą myślą rozwijamy i poszerzamy metodę, którą stosujemy od lat w Akademii Edukacyjnej. Zaufaj Nam..

0
lat doświadczenia
0
uczonych dzieci tygodniowo
0
współpracujących szkół i przedszkoli
0
zorganizowanych obozów i kolonii
0
godzin zajęć w tygodniu
2016 02 01 145435209810