Półkolonie ZIMOWE 2023 robotyczne z drukiem 3D

Akademia Edukacyjna

banner 2

Kolonie Zimowe 2023
Jarnołtówek 11.02-17.02

W 2023 przygotowaliśmy specjalną ofertę kolonii zimowych! Kolonie i obozy młodzieżowe 2023 to oprócz wielu sprawdzonych programów, również wiele niesamowitych nowości. Pracowaliśmy nad nimi tak długo, aby maksymalnie dopasować i wzbogacić ofertę ! Pobyt z rówieśnikami to fantastyczny czas sprzyjający zdobywaniu nowych umiejętności, a poznawanie nowych i atrakcyjnych miejsc turystycznych to pamiątka na lata. Dlatego wyruszamy w nowe miejsca, odkryjemy nieznane przez nas wcześniej rejony i całkiem nowe szlaki górskie. Znajdziecie tu programy z przewagą zajęć aktywnych, umysłowych oraz takie, w których najważniejszy jest relaks. 

Swoją najciekawszą kolonię zarezerwujesz już  TERAZ! 

0
lat doświadczenia
0
uczonych dzieci tygodniowo
0
współpracujących szkół i przedszkoli
0
zorganizowanych obozów i kolonii
0
godzin zajęć w tygodniu
logo akademia
Poprzedni
Następny

Kolonie zimowe z Akademią Edukacyjną 2023

Szanowni Rodzice, Drogie Dzieci,

Zapraszamy serdecznie na bezpieczne FERIE ZIMOWE 2023 z AKADEMIĄ EDUKACYJNĄ. 

W ubiegłym roku potwierdziliśmy, że kolonie dla dzieci mogą być
beztroskie i radosne, pomimo wielu wyzwań, które nam towarzyszyły. Opracowane i wdrożone przez nas procedury bezpieczeństwa zadziałały na każdym etapie realizowanych usług.
Najbliższa zima będzie czasem wielkiej przygody, odkrywania
nowych aktywności, sportów i poznawania nowych przyjaciół.
Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby dzieci przeżyły z nami świetne zimowisko, wypełniając ich czas rewelacyjnymi atrakcjami!

 

Organizujemy kolonie we wcześniej sprawdzonych ośrodkach i ponosimy osobistą
odpowiedzialność za wszystkie elementy wypoczynku.
Dysponujemywszystkim, co jest niezbędne do realizacji aktywnych
zajęć, bez konieczności wychodzenia poza teren obiektu. 
Od początku naszej działalności specjalizujemy się w wypoczynku
dzieci młodszych i wszystkie nasze atrakcje,metody pracy, funkcjonowanie podporządkowane są realizowaniu ich potrzeb.
Zapraszamy do spędzenia wymarzonych FERI ZIMOWYCH 2023 w naturalnej
i rodzinnej atmosferze

Sławomir i Kamila Góreccy

Projekt bez tytulu 4

Atrakcje na koloniach

Poprzedni
Następny

Najbogatszy program kolonii zimowych

Gdzie jedziemy?

Dom wczasów dziecięcych znajduje się w Górach  Opawskich. Góry te to najbardziej na wschód wysunięta część polskich Sudetów i jedyny górski obszar na terenie województwa opolskiego.

Przez to pasmo przechodzi granica państwa. Najwyższym szczytem jest Biskupia Kopa (890m n.p.m.) z kamienną wieżą widokową znajdującą się po czeskiej stronie. Poniżej szczytu znajduje się schronisko turystyczne zbudowane w latach 20-tych XX w.

Nasz ośrodek

Dom Wczasów Dziecięcych dysponuje całorocznym obiektem, położonym w Jarnołtówku, w dolinie Złotego Potoku, w którym na gości czeka 80 miejsc noclegowych w 34 pokojach. Pokoje 2, 3 i 4 osobowe wyposażone są w pełny węzeł sanitarny. W ośrodku działa kuchnia i stołówka w której serwowane są smaczne, domowe posiłki, dostosowane do diety i potrzeb naszych wychowanków. Placówka posiada dużą świetlice, kilka sal dydaktycznych oraz pracownie i bibliotekę.

Poprzedni
Następny

Park Krajobrazowy Góry Opawskie

 

Odwiedzimy Park krajobrazowy obejmujący Góry Opawskie, a więc wschodnią część Sudetów.

Parkowa Góra

Wspinaczka na Górę Parkową? Czemu nie! To – masyw w Górach Opawskich, w Sudetach Wschodnich, w rejonie Głuchołaz. Bardziej jest znana pod nazwą Góra Chrobrego. Na masywie, nad Wiszącymi Skałami, znajduje się zabytkowa kapliczka św. Anny z 1908 r

Poprzedni
Następny

Basen Ziemowit

Z myślą o dzieciakach lubiących sport, relaks lub wodną kąpiel przygotowaliśmy ofertę, w której uwzględnione zostały wyjścia na basen!

Warsztaty z robotyki

Skonstruujemy prawdziwe roboty z elektronicznych instrukcji, a następnie wprawimy je w ruch przy pomocy języka programowania. 

Zajęcia z druku 3D

Nauczymy się jak przenosić rozmiar z rzeczywistego obiektu tworząc swój własny na ekranie komputera w wersji 3D.

Warsztaty Youtubera

Przy pomocy pełnego sprzętu m.in kamery, mikrofonu, lamp stworzymy prawdziwe studio do nagrań! Może zrobimy  live’a, albo nagramy vloga? 

Zajęcia z programowania

Pomóż dziecku pójść w Twoje ślady i daj mu lepszy start w karierze w IT. Przeprowadzimy zajęcia z  programowania dla dzieci i młodzieży, które kończą się uzyskaniem certyfikatu!

Dyskoteki

Disco dla tancerzy i nie tylko, bo gdy usłyszycie naszą muzykę, nóżki same wprawią się w ruch!

Program pobytu

plan kolonie 2022 Jarnoltowek1

Miejsce wypoczynku

Nasi doświadczeni wychowawcy

Poprzedni
Następny

BEZPIECZEŃSTWO

GALERIA KOLONII

DLA RODZICÓW

Projekt bez tytulu 3
Dbamy o maksymalne bezpieczeństwo dzieci to zdecydowany priorytet w naszej pracy
Projekt bez tytulu
Fotorelacje odbytych obozów i kolonii z Akademią
z28565585ICRAutorytet kibic influencer Kogo szanuja nastola
Ważne informacje dla rodziców

Gwarancja jakości i ceny

 • Jako jedyni zapraszamy na zajęcia bezpłatne, aby Wasze dziecko, mogło przed wyjazdem zapoznać się z naszymi warsztatami
 • W przypadku zdarzeń losowych istnieje możliwość przebukowania, zmiany terminu etc.
 • Funkcjonujemy na rynku od 2016r, a w 2020r. zostaliśmy wybrani Opolską Marką
 • Wypoczynek każdej grupy zgłaszany jest do Kuratorium Oświaty
 • Nasza oferta jest kompleksowa i nie zawiera żadnych ukrytych kosztów 
 • Wszyscy uczestnicy wypoczynku zostają ubezpieczeni 
 • Wszystkie dokumenty, jakie Państwo dostają są dostępne do pobrania na stronie, nie ma dodatkowych ukrytych zapisów
 • W razie jakichkolwiek wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji w Naszej placówce Galeria Opolanin, pl. Teatralny 13, IIp.
best quality

JARNOŁTÓWEK

11.02-17.02
2050
1499zł* promocyjna cena obowiązuje NA BLACK FRIDAY do 28.11.2022
 • Siedem dni wspaniałych kolonii
 • Bezpieczny transport
 • Zakwaterowanie
 • Wyżywienie
 • Ubezpieczenie
 • Opiekę wykwalifikowanej kadry
 • Atrakcje na miejscu
Popularne

Zapisz Swoje Dziecko BEZ ZOBOWIĄZAŃ a my skontaktujemy z pełną ofertą.

Opinie użytkowników

Dlaczego nasza oferta jest najlepsza?

Tworzymy bezpieczne i przyjazne środowisko dla wypoczynku najmłodszych dzieci. Nasza stała kadra pracuje na co dzień z młodszymi dziećmi, zna doskonale potrzeby ich oraz rodziców. Od początku istnienia firmy pracujemy z najmłodszymi Gośćmi i stale doskonalimy swoje metody wychowawcze.

Zapewniamy bezpieczny i kontrolowany proces adaptacji dzieci wyjeżdżających na kolonię po raz pierwszy, jak i tych doświadczonych w samodzielnych wyjazdach.

Zawsze wybieramy sprawdzone ośrodki, biorąc pod uwagę infrastrukturę rekreacyjno-sportową. 

 Dzięki małej skali działalności jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą kadrę wychowawczą i najwyższą jakość realizowanych programów.

Jesteśmy niedużą firmą rodzinną, w której właściciele pełnią osobisty nadzór nad realizowanymi programami i pracą kadry pedagogicznej.

Podczas wypoczynku dzieci jesteśmy do dyspozycji rodziców. Gwarantujemy niezwłoczną reakcję na każdą uwagę i sugestię z ich strony. Informujemy Państwa telefonicznie o zachowaniu dziecka. Umożliwiamy codzienny kontakt telefoniczny z dzieckiem oraz odwiedziny podczas trwania kolonii. Każdy pobyt kolonistów prezentujemy w formie fotorelacji publikowanych na naszej stronie.

Zapraszamy do odwiedzin naszego obiektu wraz z dziećmi przed podjęciem decyzji o wyborze naszej oferty. Zapewniamy możliwość zwiedzenia ośrodka, poznanie osób bezpośrednio zajmujących się organizacją wypoczynku – odpowiadamy na wszystkie pytania.
Jako właściciele bazy wypoczynkowej i jednocześnie organizatorzy ponosimy maksymalną odpowiedzialność za bezpieczeństwo uczestników naszych kolonii oraz nasz personel.

Rozwijamy się i zmieniamy każdego roku wraz ze zmieniającymi się potrzebami naszych małych Gości. Doskonalimy się w komunikacji, budowaniu relacji, nowych formach zabawy. Nasi wychowawcy pracujący na co dzień w szkole rozwijają swoje kompetencje podczas pracy zawodowej, jak też podczas szkoleń wewnętrznych przed każdym sezonem. Wiedzę na temat pracy z dziećmi i tworzeniem miejsc przyjaznych dzieciom zdobywamy na całym świecie.

Dajemy dzieciom odpocząć w naturalnej atmosferze. Z dala od niezdrowej rywalizacji, gonitwy za sukcesami, wynikami. Dajemy im szansę wykazania się, bez konieczności udowadniania sobie i innym, że muszą być najlepsi. Wspieramy, ale nie oceniamy i nie krytykujemy. Skupiamy się na potrzebach jednostki, która funkcjonuje w grupie. Zatrudniamy dodatkowy, doświadczony pedagogicznie personel, który wspiera wychowawców w pracy z dziećmi. Dajemy dzieciom przestrzeń do wyrażania własnych opinii, dzielenia się emocjami, czuwamy nad ich funkcjonowaniem w nowej grupie. Realizujemy program i atrakcje na możliwie najwyższym poziomie. Każdy dzień jest wypełniony zajęciami, bez pozostawiania czasu na nudę.

Gwarancją miejsca jest wpłata zaliczki w wysokości 300zł

Na podany poniżej numer konta:

34 1020 3668 0000 5302 0468 5766

Inne podobne

Poprzedni
Następny
Poprzedni
Następny
Poprzedni
Następny