Półkolonie ZIMOWE 2023 robotyczne z drukiem 3D

Akademia Edukacyjna

1 1

Ważne informacje dla rodziców

Dokumenty (umowa, karta kwalifikacyjna, zgody, regulamin, poradnik kolonijny itd.)  do pobrania zostaną umieszczone wkrótce, a oprócz tego wysłane do Państwa indywidualnie po dokonaniu zgłoszenia. 

 

Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z dokumentami (Umowa- Zgłoszenie, Warunki Uczestnictwa, Karta Kwalifikacyjna, Ogólne warunki ubezpieczenia NNW, oraz wszelkim informacjami zawartymi na naszej stronie internetowej. Jest to bardzo istotne, aby przed podjęciem ostatecznej decyzji o zgłoszeniu dziecka, byli Państwo w pełni świadomi tego, jakie zasady obowiązują zarówno rodziców, jak i uczestników wypoczywających na naszej kolonii. W wyżej wymienionych dokumentach oraz zakładkach strony znajdą Państwo szereg pomocnych informacji oraz odpowiedzi na nurtujące pytania. W przypadku dodatkowych pytań, istnieje możliwość kontaktu z pracownikiem naszego biura mailowo (biuro@akademiaedukacyjna.com.pl) lub telefonicznie (tel. 662-050-870).

Uczestnicy kolonii  mają możliwość korzystania z telefonów komórkowych codziennie w godzinach 19:00-20:00, z wyjątkiem dnia całodziennej wyprawy, kiedy to nie ma możliwości telefonicznego skontaktowania się z dzieckiem. Poza wyżej wymienionymi ramami czasowymi, wyłączone telefony komórkowe uczestników kolonii znajdują w depozycie u wychowawcy.

Ograniczenia w korzystaniu z telefonów podczas kolonii mają służyć przede wszystkim promowaniu aktywnego trybu życia, integracji grupy, pracy w zespole, nawiązywaniu nowych, często bardzo trwałych relacji przyjacielskich. Ponadto zapewniają bezpieczeństwo Uczestnikom kolonii, poprzez ograniczenie dostępu do niewłaściwych treści, obrazów i filmów. 

Przed podjęciem decyzji o zgłoszeniu dziecka na kolonię zachęcamy do zapoznania się wraz z dzieckiem z pełną ofertą programową. Wybierając program pobytowy najlepiej robić to w oparciu o następujące czynniki:

-płeć dziecka, 
-zainteresowania,
-wiek,
-rozwijanie umiejętności

Przed złożeniem rezerwacji uprzejmie prosimy o dokładne zapoznanie się z wszelkim informacjami oraz dokumentami umieszczonymi na naszej stronie internetowej, w których znajdziecie Państwo mnóstwo istotnych i przydatnych wskazówek. Priorytetem jest dla nas to, aby każdy rodzic był w pełni świadomy tego jakie zasady obowiązują zarówno rodziców, jak i uczestników wypoczywających na naszej kolonii. Prosimy o dokładne przeanalizowanie oraz omówienie z dzieckiem poszczególnych zapisów w Regulaminie oraz Warunkach Uczestnictwa, o ile bezpośrednio dotyczą Uczestnika.

Termin odesłania skanu wypełnionych i podpisanych dokumentów to 7 dni od daty zgłoszenia uczestnika. Po zakwalifikowaniu dziecka na kolonię należy wpłacić zaliczkę w wysokości 300 zł w ciągu 5 dni roboczych oraz wysłać komplet dokumentów w oryginale. Płatności końcowej należy dokonać nie później niż 30 dni przed rozpoczęciem wypoczynku.

Dane do przelewu:


tytuł: turnus- program- imię i nazwisko dziecka

Ubrania- przede wszystkim powinny być wygodne, niekrępujące ruchów, sportowe: koszulki, t- shirty z długim i krótkim rękawem, krótkie spodenki, długie spodnie, dresy, bluzy (najlepiej na suwak), bielizna na każdy dzień.

Okrycia wierzchnie i obuwie, tj. kurtka przeciwdeszczowa lub deszczak, bluzy z ocieplane/ polary, kryte obuwie sportowe z twardą podeszwą,  kalosze, klapki, kapcie

Przybory osobiste: ręcznik kąpielowy, ręcznik plażowy, mały ręcznik do rąk, mydło w płynie lub żel pod prysznic, szampon do włosów, szczoteczka do zębów, pasta do zębów, grzebień/ szczotka do włosów, 

Inne: piżama z długim rękawem, mały plecaczek

Leki – spakowane w zamykaną, szczelną torebkę foliową, opisaną imieniem i nazwiskiem dziecka oraz sposobem dawkowania. Należy je przekazać wychowawcy lub kierownikowi transportu w dniu rozpoczęcia kolonii.

Nie należy pakować dziecku: środków np. przeciwbólowych czy suplementów, do których uczestnik będzie mieć swobodny dostęp i możliwość przyjmowania „na własną rękę”; sprzętów, gadżetów typu laptopy, tablety, kamery, aparaty cyfrowe, PSP, rzeczy wartościowych typu biżuteria, karty płatnicze itp., napojów gazowanych i chipsów.

Podczas pobytu na kolonii dzieci mają zapewnioną 24h opiekę pielęgniarską, lekarza na telefon. W nagłych przypadkach gwarantujemy niezwłoczny transport do najbliższej placówki opieki zdrowotnej. Każda pomoc medyczna konsultowana jest z rodzicami lub opiekunami prawnymi dziecka.