Rabat 890 zł na Najlepsze Kolonie w Karpaczu 2023

Akademia Edukacyjna

BANNER KOLONIE ZIMOWE 4
Kopia Kopia ANGIELSKI ROBOTYK 2W1 4. 1
Kopia Kopia ANGIELSKI ROBOTYK 2W1 4.

Kolonie letnie
06.08-12.08.2023

W 2023 przygotowaliśmy specjalną ofertę kolonii zimowych! Kolonie to oprócz wielu sprawdzonych programów, również wiele niesamowitych nowości. Pracowaliśmy nad nimi tak długo, aby maksymalnie dopasować i wzbogacić ofertę ! Pobyt z rówieśnikami to fantastyczny czas sprzyjający zdobywaniu nowych umiejętności, a poznawanie nowych i atrakcyjnych miejsc w swoim mieście to pamiątka na lata. Dlatego wyruszamy w podróż po Opolu, odkryjemy nieznane wcześniej rejony (chodź przed wyjazdem sami dokładnie sprawdzamy miejsce, w które zabieramy dzieciaki) . Znajdziecie tu programy z przewagą zajęć aktywnych, umysłowych oraz takie, w których najważniejszy jest relaks. 

Swoją najciekawszą kolonię zarezerwujesz już  TERAZ!
Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 6 do 14lat. 

0
lat doświadczenia
0
uczonych dzieci tygodniowo
0
współpracujących szkół i przedszkoli
0
zorganizowanych obozów i kolonii
0
godzin zajęć w tygodniu
logo akademia
Poprzedni
Następny

Kolonie letnie z Akademią Edukacyjną 2023

Szanowni Rodzice, Drogie Dzieci,

Zapraszamy serdecznie na bezpieczne WAKACJE 2023 z AKADEMIĄ EDUKACYJNĄ. 

W ubiegłym roku potwierdziliśmy, że kolonie dla dzieci mogą być
beztroskie i radosne, pomimo wielu wyzwań, które nam towarzyszyły. Opracowane i wdrożone przez nas procedury bezpieczeństwa zadziałały na każdym etapie realizowanych usług.
Najbliższe lato będzie czasem wielkiej przygody, odkrywania
nowych aktywności, sportów i poznawania nowych przyjaciół.
Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby dzieci przeżyły z nami świetne wakacje, wypełniając ich czas rewelacyjnymi atrakcjami!

 

Organizujemy kolonie we wcześniej sprawdzonych ośrodkach i ponosimy osobistą
odpowiedzialność za wszystkie elementy wypoczynku.
Dysponujemy wszystkim, co jest niezbędne do realizacji aktywnych zajęć, bez konieczności wychodzenia poza teren obiektu. 
Od początku naszej działalności specjalizujemy się w wypoczynku
dzieci i wszystkie nasze atrakcje, metody pracy, funkcjonowanie podporządkowane są realizowaniu ich potrzeb.
Zapraszamy do spędzenia wymarzonych WAKACJI  2023 w naturalnej i rodzinnej atmosferze

Sławomir i Kamila Góreccy

ZAPISUJĄC DZIECKO NA NASZE KOLONIE ZYSKASZ:

1 5
2 8
4 6
3 6
Dodaj naglowek 1
Dodaj naglowek
Gwarancja jakosci
Kopia ikony 500×100
Gwarancja jakosci

Być może teraz zastanawiasz się, czy to rzeczywiście jest warte Twojego czasu, pieniędzy, a co najważniejsze ZADOWOLENIA TWOJEGO Dziecka ?

Bez obaw!

Dostajesz 100% GWARANCJĘ satysfakcji, dzięki której możesz w każdej chwili:

– PRZETESTOWAĆ nasze BEZPŁATNE zajęcia jeszcze przed rozpoczęcie swoich kolonii.

Ale daję Ci też coś więcej − GWARANCJĘ ROZWOJU I DOBREJ ZABAWY

Atrakcje na koloniach

Poprzedni
Następny

Gdzie jedziemy?

Dom Wczasów Dziecięcych Architekton w Karpaczu położony jest w Karpaczu Górnym przy głównej ulicy (Karkonoska 44), na wysokości 870 m n.p.m.

Nasz ośrodek

Zapewniamy: duże, ciepłe i wygodne pokoje (łóżka piętrowe), opiekę wykwalifikowanej kadry przez całą dobę, całodobową opiekę medyczną, pyszną, domową kuchnię.

Schronisko Samotnia

Odwiedzimy schronisko PTTK im. Waldemara Siemaszki nad Małym Stawem, w Kotle Małego Stawu, w Karkonoszach. Jedno z najstarszych i najpiękniej położonych schronisk górskich w Karkonoszach. Przyjedziemy i sami się przekonamy!

Termy Cieplickie

Zapewniamy program dla aktywnych, ciekawych świata dzieci. Zimowa kolonia pełna  przygód. Siedem dni z największymi atrakcjami regionu. Aktywny wypoczynek z pieszymi górskimi wycieczkami połączony z relaksem w Termach Cieplickich!

Muzeum techniki i budowli z klocków Lego

Oczywiście nie moglibyśmy ominąć odwiedzenia miejsca, gdzie znajdują się KLOCKI LEGO, którymi sami się pasjonujemy! Odkrywców, chcących zgłębić jeszcze więcej wiedzy w tym temacie ZAPRASZAMY!

Kolej linowa

Kolej linowa na Kopę pomoże Nam  dostać się w stronę schroniska Samotnia i podziwiać przepiękne widoki. Dzięki temu, że posiada cztery miejsca, możemy podziwiać niesamowite  widoki z najlepszymi przyjaciółmi.

Kościół Wang

Odwiedzimy Kościół Górski – ewangelicki kościół parafialny w Karpaczu w Karkonoszach, przeniesiony w 1842 z miejscowości Vang, leżącej nad jeziorem Vangsmjøsa w Norwegii.

Świat kolejek

Zajrzymy do wyjątkowego miejsca pełnego niesamowitej rozrywki dla wszystkich dzieci. Świat Kolejek to atrakcja, w której można zobaczyć nie tylko miniaturowy Świat ale także spotkać bohaterów ze znanych bajek i filmów.

Dziki wodospad

Może to nie pora na kąpiel w Dzikim Wodospadzie, ale na pewno pora na obcowanie z naturą Wodospad  powstał w wyniku spiętrzenia wód rzeki Łomnicy, a jego nazwa nawiązuje do charakteru rzeki.

Warsztaty z robotyki

Skonstruujemy prawdziwe roboty z elektronicznych instrukcji, a następnie wprawimy je w ruch przy pomocy języka programowania. 

Zajęcia z druku 3D

Nauczymy się jak przenosić rozmiar z rzeczywistego obiektu tworząc swój własny na ekranie komputera w wersji 3D.

Zajęcia z programowania

Pomóż dziecku pójść w Twoje ślady i daj mu lepszy start w karierze w IT. Przeprowadzimy zajęcia z  programowania dla dzieci i młodzieży, które kończą się uzyskaniem certyfikatu!

Miejsce wypoczynku

Nasza misja

Nasi doświadczeni wychowawcy

Kopia Kopia Kopia Kopia Kopia Kopia Kopia Projekt bez tytulu

Ela


Innowatorka nowych narzędzi edukacyjnych w myśleniu komputatywnym. Przyroda i długie wycieczki nordic walking to jej wyjątkowy sposób na kreatywne pomysły dla dzieci. Nauczycielka wychowania wczesnoszkolnego i przedszkolnego z elementami Montessori, instruktorka robotyki.

Kopia Kopia Kopia Projekt bez tytulu

RafałJego angielskie podejście do zajęć sprawia, że dzieci przestają myśleć o nauce, tylko o zabawie z wykorzystaniem robotyki i programowania w połączeniu z j. angielskim. Współautor innowacyjnej metody nauki angielskiego THE LECS. Oligofrenopedagog, miłośnik podróżowania i survivalowiec.

Kopia Kopia Kopia Kopia Kopia Projekt bez tytulu

Sławek

Edukator, którego misją jest zmiana systemu kształcenia w Polsce, wykorzystując do tego roboty i programowanie oraz metodę STEAM do nauki języka angielskiego THE LECS. Założyciel Akademii Edukacyjnej, trener rozwoju osobistego, instruktor robotyki, programowania i druku 3D.

Kopia Projekt bez tytulu

Ola


Manager i kierownik operacyjny w jednej osobie. Nauczyciel wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, pedagog edukacji specjalnej dzieci ze spektrum Autyzmu, instruktor robotyki. Praktycznie spędza każdy czas na rozwoju i poszukiwaniu nowych narzędzi.

Projekt bez tytulu 1

Aneta

Oprawia nasze pomysły graficznie i wizualnie stojąc na straży odbioru treści z myślą o dzieciach i rodzicach wprowadzając logiczne myślenie. Studentka pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej, instruktor robotyki.

Kopia Kopia Kopia Kopia Kopia Kopia Projekt bez tytulu

Zosia

Nasza świetna projektantka AutoCAD, studentka architektury, po godzinach crossfiterka. Wprowadza świeżość i elastyczność w głowach dzieci w oparciu o ruch i wytrwałość lecz tylko za pomocą zabawy.

Kopia Kopia Kopia Kopia Kopia Kopia Kopia Projekt bez tytulu 1

Kamila

Mama chrzestna wszystkich dzieci w Akademii. Ma jeden CEL - dobro wszystkich dzieci. Serce, które goni nas do porządku we wszystkim, co robimy. Założycielka Akademii Edukacyjnej, manager zarządzania kadrami.

Kopia Kopia Kopia Kopia Kopia Kopia Kopia Projekt bez tytulu 1 1

Dawid

Wprowadza dzieci w zaciekawienie kiedy przedstawia swoją pasje do wszystkiego, co nas otacza. Pomaga mu w tym przyroda i survival świata druku 3D i nie tylko. Instruktor robotyki i programowania.

BEZPIECZEŃSTWO

GALERIA KOLONII

DLA RODZICÓW

Projekt bez tytułu (3)
Dbamy o maksymalne bezpieczeństwo dzieci to zdecydowany priorytet w naszej pracy
e1e0f6ce-b685-488e-826d-140f9b086307
Fotorelacje odbytych obozów i kolonii z Akademią
Education-Schoogalleryl.png
Ważne informacje dla rodziców

Opinie użytkowników

4
3
2
1

Gdzie jesteśmy?

ZAPARASZAMY NA II PIETRO

Zapisz Swoje Dziecko, a my skontaktujemy się z Tobą, aby omówić szczegóły.

Dlaczego Nasza oferta jest najlepsza?

Tworzymy bezpieczne i przyjazne środowisko dla wypoczynku najmłodszych dzieci. Nasza stała kadra pracuje na co dzień z młodszymi dziećmi, zna doskonale potrzeby ich oraz rodziców. Od początku istnienia firmy pracujemy z najmłodszymi Gośćmi i stale doskonalimy swoje metody wychowawcze.

Zapewniamy bezpieczny i kontrolowany proces adaptacji dzieci wyjeżdżających na kolonię po raz pierwszy, jak i tych doświadczonych w samodzielnych wyjazdach.

Zawsze wybieramy sprawdzone ośrodki, biorąc pod uwagę infrastrukturę rekreacyjno-sportową. 

 Dzięki małej skali działalności jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą kadrę wychowawczą i najwyższą jakość realizowanych programów.

Jesteśmy niedużą firmą rodzinną, w której właściciele pełnią osobisty nadzór nad realizowanymi programami i pracą kadry pedagogicznej.

Podczas wypoczynku dzieci jesteśmy do dyspozycji rodziców. Gwarantujemy niezwłoczną reakcję na każdą uwagę i sugestię z ich strony. Informujemy Państwa telefonicznie o zachowaniu dziecka. Umożliwiamy codzienny kontakt telefoniczny z dzieckiem oraz odwiedziny podczas trwania kolonii. Każdy pobyt kolonistów prezentujemy w formie fotorelacji publikowanych na naszej stronie.

Zapraszamy do odwiedzin naszego obiektu wraz z dziećmi przed podjęciem decyzji o wyborze naszej oferty. Zapewniamy możliwość zwiedzenia ośrodka, poznanie osób bezpośrednio zajmujących się organizacją wypoczynku – odpowiadamy na wszystkie pytania.
Jako właściciele bazy wypoczynkowej i jednocześnie organizatorzy ponosimy maksymalną odpowiedzialność za bezpieczeństwo uczestników naszych kolonii oraz nasz personel.

Rozwijamy się i zmieniamy każdego roku wraz ze zmieniającymi się potrzebami naszych małych Gości. Doskonalimy się w komunikacji, budowaniu relacji, nowych formach zabawy. Nasi wychowawcy pracujący na co dzień w szkole rozwijają swoje kompetencje podczas pracy zawodowej, jak też podczas szkoleń wewnętrznych przed każdym sezonem. Wiedzę na temat pracy z dziećmi i tworzeniem miejsc przyjaznych dzieciom zdobywamy na całym świecie.

Dajemy dzieciom odpocząć w naturalnej atmosferze. Z dala od niezdrowej rywalizacji, gonitwy za sukcesami, wynikami. Dajemy im szansę wykazania się, bez konieczności udowadniania sobie i innym, że muszą być najlepsi. Wspieramy, ale nie oceniamy i nie krytykujemy. Skupiamy się na potrzebach jednostki, która funkcjonuje w grupie. Zatrudniamy dodatkowy, doświadczony pedagogicznie personel, który wspiera wychowawców w pracy z dziećmi. Dajemy dzieciom przestrzeń do wyrażania własnych opinii, dzielenia się emocjami, czuwamy nad ich funkcjonowaniem w nowej grupie. Realizujemy program i atrakcje na możliwie najwyższym poziomie. Każdy dzień jest wypełniony zajęciami, bez pozostawiania czasu na nudę.

Na podany numer konta:

34102036680000530204685766

Gwarancja miejsca jest wplata zaliczki na podany numer konta

Inne podobne

PÓŁKOLONIE

ZAJĘCIA

Masz pytania? Napisz 

Jeśli chcesz abyśmy dopasowali ofertę dla Ciebie lub masz pytanie to napisz do nas: