SensoROBOTYKA dla najmłodszych

Akademia Edukacyjna

SPIKE1

Szkolenie online z Akademią Edukacyjną

Czterogodzinne szkolenie online, dzięki któremu nauczysz się korzystać z zestawu, zaznajomisz się z zasadą działania jego charakterystycznych elementów, a także poznasz podstawy programowania w dedykowanej aplikacji SPIKE App. Szkolenie jest przeznaczone dla niewielkiej grupy osób, aby usprawnić przyswajanie wiedzy, umożliwić zadawanie pytań na szkoleniu oraz pozwolić na pracę z instruktorami. 

Poprzedni
Następny
Poprzedni
Następny

Szkolenie przeznaczone jest dla nauczycieli i instruktorów robotyki, którzy chcą wykorzystywać w pracy z dziećmi w klasach 1-3 metodologię STEAM w połączeniu z rozwiązaniami LEGO® Education. Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z zestawem LEGO® Education Spike Essential i jego możliwości edukacyjnych. Do udziału w szkoleniu nie jest wymagana żadna wiedza z zakresu robotyki czy programowania.

Nasze szkolenia online cechują się luźną i nieformalną atmosferą, praktycznymi przykładami z programowania zestawu i rozwiązywania problemów, oraz dostosowania materiału do potrzeb uczestników szkolenia. Nasza usługa to przede wszystkim możliwość dobrego zapoznania się z zakupionym zestawem – zarówno od strony praktycznej, jak i teoretycznej.

placeholder
 
Skupienie uwagi małego dziecka na treściach edukacyjnych to trudne zadanie. Na sensoROBOTYCE mamy na to sposób: ruch- zmysły- doświadczanie. 
SensoROBOTYKA (robotyka multisensoryczna) to zajęcia dla dzieci w wieku 2- 4 lat, które rozwijają kompetencje matematyczne, koordynację wzrokowo-słuchową w oparciu o ruch i zabawy sensoryczne stymulujące 7 zmysłów.
Zajęcia wspierają rozwój społeczny, poznawczy, ruchowy oraz rozwój mowy dziecka oraz odkrywają jego potencjał w taki sposób, aby przygotować go do wyzwań w przyszłości. 

 

 • Zajęcia prowadzone z myślą o holistycznym rozwoju dzieci w wieku od 2 do 4 lat 

 • Celem sensorobotyki jest wspieranie rozwoju umiejętności radzenia sobie z własnymi emocjami oraz zdolności do współpracy, porozumiewania się z innymi i działania w grupie. Służy temu specjalnie przygotowana przestrzeń, uruchamianie procesów twórczych i wykorzystanie nowych technologii. 

 • Na zajęciach pracujemy m.in metodą sześciu klocków, a sprzęt który  używamy  jest wyłącznie bezpieczny  m.in: interaktywne roboty, klocki Lego duplo, interaktywne pociągi i wiele więcej.

  ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNE  ZAJĘCIA POKAZOWE!

Poprzedni
Następny

Na zajęciach będziemy m.in:

 • poznawać pojęcia w zakresie matematyki  uczące orientacji w przestrzeni- pod, nad, obok, w, na
 • grupować przedmioty pod względem wielkości, ciężkości, koloru, kształtu
 • klasyfikować przedmioty biorąc po uwagę ich cechy matematyczne takie jak np: duży, mały, następny,kolejny, pusty, pełny, pasujący, niepasujący,
 • poznawać świat z perspektywy zmysłów
 • usprawniać koordynację wzrokowo-ruchową i ćwiczyć małą motorykę
 • rozwijać świadomość własnego ciała i poczucie rytmu,
 • pracować przy pomocy nowych technologii

Dzięki zajęciom Twoje dziecko uzyska:

Misja Akademii

Nasi wykwalifikowani wychowawcy z dużym zapleczem wiedzy  pedagogicznej pomagają w diagnozowaniu i rozwiązywaniu problemów. 

Tworzymy małe grupy, aby wszyscy uczestnicy byli zaangażowani w zajęcia.

U Nas Twoje dziecko podczas „nauki przez zabawę” będzie rozwijało się całościowo.

Odpowiednie zadania i misje sprawiają, że każdy ma możliwość odniesienia sukcesu, co pozytywnie wpływa na wzrost kompetencji.

Ponieważ sensoRobotyka łączy działanie twórcze z technikami coachingowymi, nieprzygotowany od strony psychologicznej rodzic, nie będzie w stanie przeprowadzić zajęć tak jak wykwalifikowany instruktor.

 

Nasi instruktorzy

Poprzedni
Następny

Cennik zajęć

Kopia-cennik-angielski-

Gwarancja jakości

360 F 113531913 uOz4kodLwJKcXBMkEeblgwIemK7nPD4A
 • Funkcjonujemy na rynku od 2016r.
 • Nasza oferta jest kompleksowa i nie zawiera żadnych ukrytych kosztów 
 • Wszystkie nasze próbne zajęcia są bezpłatne
 • W razie jakichkolwiek wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji

Zapisz Swoje Dziecko BEZ ZOBOWIĄZAŃ, a my skontaktujemy się z Tobą, aby omówić szczegóły.

Opinie użytkowników

Gdzie jesteśmy?

ZAPARASZAMY NA II PIETRO