O NAS | Akademia Edukacyjna

Akademia Edukacyjna

o NAS

Wierzymy, że zaangażowanie jest kluczem do sukcesu, ponieważ wtedy otrzymujemy od naszych kursantów to, co najlepsze, a oni z kolei uzyskują z naszych kursów to, co najlepsze. Nasi instruktorzy są wspierani przez zaawansowane technologicznie pomoce naukowe i narzędzia, które dla nas wszystkich są bardzo ekscytujące i wzbogacające życie.

Akademia Edukacyjna organizuje zajęcia dla dzieci i młodzieży od 2017 roku. Do tej pory zaufało nam już dziesiątki rodziców, którzy przekonali się, że nie tylko zapewnią swoim dzieciom prawdziwie, niezapomniane doświadczenia dydaktyczne, ale że czynią to w bezpiecznym i stymulującym środowisku.

Partnerami założycielami Akademii Edukacyjnej są Kamila i Sławomir Góreccy, wspierani przez doświadczony zespół instruktorów i kadrę dydaktyczną.

Główną dziedziną naszej działalności w ramach Akademii Edukacyjnej jest prowadzenie zajęć dydaktycznych z programowania robotów, dla dzieci w każdym wieku. Zależy nam na tym aby stymulować rozwój dzieci w kreatywny i zabawny sposób, przekazując im wiedzę  przez zabawę, ekscytujące wyzwania i angażujące zadania. Skontaktuj się z nami już teraz, aby dowiedzieć się, w jaki sposób możemy pomóc twojemu dziecku w jak najlepszym wykorzystaniu jego potencjału, młodzieńczej energii i zapału do odkrywania i poznawania świata.

Obszary działania

duplo 1 2

Nasze zajęcia

Organizujemy kursy i zajęcia z programowania i budowy robotów, oparte o technologię Lego Mindstorms oraz Scratch. Nasze zajęcia obejmują programowanie wizualne, koncepcje programowania, budowę robotów, podstawową i zaawansowaną automatyzację, budowę robotów, obsługę silników i czujników, rozwój umiejętności i technologii STEM

wedo 2

Nauka i zabawa

Wszystkie nasze zajęcia skonstruowane są w taki sposób aby stymulować u dzieci i umiejętność czytania i pisania w komputerze, twórcze rozwiązywanie problemów, myślenie krytyczne i logiczne, rozumowanie przestrzenne, projektowanie koncepcyjne, pracę w grupie i wspólne rozwiązywanie problemów.

mindsotrm 2

Więcej niż akademia

W naszej ofercie znajdują się również warsztaty tematyczne, bloki zajęć dla rodzin, rodziców z dziećmi, różnorodne warsztaty poruszające tematykę nowoczesnych technologii i zawody robotów organizowane przez naszą Akademię. Zajmujemy się również organizacją imprez urodzinowych dla dzieci czy pokazów i warsztatów w szkołach i placówkach edukacyjnych.

Misja akademii

Rozwój Twojego dziecka jest dla nas najważniejszy.

Zajmujemy się edukacją dzieci poza środowiskiem szkolnym, my zapewniamy im wspaniałe środowisko, najlepsze warunki do nauki i najbardziej ekscytujące, angażujące kursy z programowania robotów. Dlatego też co jakiś czas nie tylko rodzice wracają do nas po więcej, ale są do tego zachęcani przez swoje dzieci.

Przepis na sukces Twojego dziecka

świetnej zabawy

zaangażowania i pasji

umiejętności