FUNfamily - warsztaty rodzinne | Akademia Edukacyjna

Akademia Edukacyjna

FunFamily - Warsztaty rodzinne

DSC_0131-1

Kochani Rodzice❗

Chcecie w ciekawy sposób spędzić czas ze swoją Pociechą? ?Pragniecie zacieśnić rodzinne więzi ?‍?‍? i przy okazji nauczyć się czegoś nowego? ?

Zapraszamy na nasze Rodzinne Warsztaty z Robotyki i Programowania!?

——————————————————–
Warsztaty z robotyki? to jedna z niestandardowych form spędzania czasu?, dzięki której dziecko bawi się?‍♀️ i uczy ?jednocześnie.

W czasie trwających 3 godziny zajęć, Twoje dziecko zdobywa wiedzę i umiejętności? z różnych dziedzin naukowych?️‍♂️. Uczy się również zasad funkcjonowania urządzeń⚙ poprzez pracę na podstawie instrukcji, a także samodzielnie projektując i budując, pobudzając tym samym swoją wyobraźnię i kreatywność.? Wspólne budowanie z rodzicami ma dla dziecka szczególne znaczenie, zapewnia poczucie pewności i bezpieczeństwa?, a także pomaga zacieśniać więzi rodzic-dziecko?‍❤️‍?‍?

? Budujemy roboty z dwóch rodzajów zestawów dostosowanych do wieku:

? Lego WeDo 2.0 (wiek 4-7 lat) – budowa robotów na podstawie instrukcji i ich programowanie w prostym i przystępnym języku obrazkowym.

?Lego Mindstorms (wiek 8-15 lat) – wersja bardziej zaawansowana dla starszych uczestników z większą ilością wyzwań i wyższym stopniem skomplikowania konstrukcji, jak i samego kodowania.

———————————————————-
? INFORMACJE organizacyjne:
MIEJSCE ZAJĘĆ: Akademia Edukacyjna w Opolu
pl. Teatralny 13, II p.
(wejście od drogerii Rossmann)

OPŁATA:

? 50 zł za parę Rodzic+Dziecko za 3 godziny
(Istnieje możliwość wykupienia pakietu ciepłych/zimnych napojów i przekąsek w cenie 10zł/osobę)

UWAGA!

Liczba uczestników ograniczona do 10 par!

Serdecznie zapraszamy❗?