01_Strona_Główna | Akademia Edukacyjna

Akademia Edukacyjna

MISJA AKADEMII

Rozwój Twojego dziecka jest dla nas najważniejszy.

2016-02-01_145435209810
0
Ponad 10 tys. zbudowanych robotów
0
15 współpracujących szkół i przedszkoli
0
Różnych przedmiotów
0
280 godzin zajęć w tygodniu
Radości dzieci
0%
Zaangażowania i pasji
0%
Umiejętności
0%
Kwadrat WeDo Robot 1

Zajęcia w Akademii Edukacyjnej 

Poprzedni
Następny

Zajęcia stacjonarne

W trakcie zajęć z robotyki z  mali inżynierowie zdobywają wiedzę z budowy i programowania robotów, a także poznają terminy takie jak: przekładnia, prędkość, moc silnika, trajektoria, algorytm sterowania. Zajęcia, choć sprzyjają pracy w grupach, pozwalają każdemu uczestnikowi samodzielnie spróbować swoich sił w konstruowaniu i programowaniu robotów. Atrakcje dla dzieci przygotowywane są z niezwykłą starannością przez instruktorów prowadzących zajęcia. Dodatkowe, aktywne formy nauki pozwalają lepiej zrozumieć matematykę, informatykę, technikę, dlatego dzięki warsztatom z robotyki uczniowie lepiej radzą sobie z codziennymi lekcjami. Samodzielne wykonanie z pozoru trudnych projektów konstrukcyjnych sprawia kursantom wiele satysfakcji i radości oraz zdecydowanie umacnia ich wiarę we własne możliwości. Nasi Konstruktorzy pracują z Technologią LEGO Mindstorms EV3, LEGO Wedo 2.0, LEGO Architektura oraz robotami edukacyjnymi.  Programowanie robotów odbywa się poprzez przesuwania logicznych bloczków na dotykowym ekranie komputera lub bezpośrednio na robocie. Warsztaty prowadzone są w dwóch językach (FUNrobot w j. Polskim oraz FUNrobot&english w j. Angielskim)

Zajęcia online w j.angielskim

Odbywają się na dostosowanych do tego platformach. Wyróżniamy zajęcia online z lektorem, na których to instruktor łączy się z uczestnikami, lub zajęcia w formie kursu, gdzie Twoje dziecko otrzyma dostęp do dedykowanej platformy online, na której obejrzy wszystkie lekcje video, sprawdzi zadania do pracy własnej i samodzielnie wykona polecenia. Podczas zajęć dzieci budują i tworzą konstrukcje, które muszą spełniać założenia przedstawione przez instruktora. Samodzielne budowanie sprawia młodym inżynierom wiele radości. Odpowiednie zadania i misje sprawiają , że każdy ma możliwość odniesienia sukcesu, co pozytywnie wpływa na wzrost motywacji. 

.

.

nauka online 696x464 1

Zajęcia online w
j.polskim

Odbywają się na dostosowanych do tego platformach. Wyróżniamy zajęcia w j. polskim online z lektorem, na których to instruktor łączy się z uczestnikami, lub zajęcia w formie kursu, gdzie Twoje dziecko otrzyma dostęp do dedykowanej platformy online, na której obejrzy wszystkie lekcje video, prowadzone przez instruktora w j.polskim. Następnie sprawdzi zadania do pracy własnej i samodzielnie wykona polecenia. Podczas zajęć dzieci budują i tworzą konstrukcje, które muszą spełniać założenia przedstawione przez instruktora. Samodzielne budowanie sprawia młodym inżynierom wiele radości. Odpowiednie zadania i misje sprawiają , że każdy ma możliwość odniesienia sukcesu, co pozytywnie wpływa na wzrost motywacji. 

Poprzedni
Następny

Zajęcia w szkołach
i przedszkolach

Warsztaty z robotyki to jedna z niestandardowych form spędzania czasu, dzięki której dziecko bawi się i uczy jednocześnie. w czasie trwających ok. 2 godzin zajęć, dziecko zdobywa wiedzę i umiejętności z różnych dziedzin naukowych. Uczy się również zasad funkcjonowania urządzeń poprzez pracę na podstawie instrukcji, a także samodzielnie projektując i budując, pobudzając tym samym swoją wyobraźnię i kreatywność. Dzięki pracy w grupie zajęcia rozwijają osobowość dziecka, pogłębiają jego zdolności komunikacyjne i uczą osiągania kompromisów.

FUNbirthday

Każde dziecko marzy o niezapomnianym przyjęciu urodzinowym, dlatego proponujemy Państwu kreatywną zabawę połączoną z nauką. Dzieci zbudują swoje roboty z klocków lego Mindstorms a następnie je zaprogramują. Będą niesamowite emocje podczas starć czy zawodów robotów. Jesteśmy elastyczni jeśli macie Państwo własny temat urodzin,postaramy się spełnić Państwa oczekiwania.

Poprzedni
Następny

FUNcode & English

Prowadzone w języku angielskim zajęcia kodowania i programowania to doskonała wyprawa do nauki porozumiewania się z komputerem w zrozumiałych dla niego językach, czyli językach programowania. Na zajęciach uczymy się poleceń a w odpowiedzi komputer pokazuje nam wyniki NASZEJ pracy. Nauka programowania to przede wszystkim otwarta droga do zostania PROGRAMISTĄ.

Poprzedni
Następny

FUNmath&write

Przy pomocy robotyki i nowych technologii pomożemy Twojemu dziecku przygotować się do nowego etapu, jakim jest szkoła oraz pokonamy trudności, pokazując że pisanie i liczenie, nie musi być NUDNE I TRUDNE. Dzięki świeżemu podejściu oraz sprawdzonym metodom stopniowo przechodzimy od sytuacji konkretnych takich jak układanie klocków do działań abstrakcyjnych, tak aby uczeń nie miał trudności z ich rozumieniem. 

Poprzedni
Następny

LEGObawialnia

To wyjątkowe miejsce, w którym łączymy zabawę i naukę w oparciu o uwielbiane przez wszystkich klocki. Do naszej bawialni zapraszamy dzieci w wieku od 3 do 15 lat, ponieważ mamy całą gamę klocków dostosowanych do odpowiedniego wieku. Spokojna atmosfera sprzyja wspólnym aktywnościom dzieci i rodziców, a także poznawaniu się dzieci i zawieraniu nowych przyjaźni.

Co mówią rodzice?

Gdzie nas zjadziesz:

Jeśli chcesz abyśmy dopasowali ofertę dla Ciebie lub masz pytanie to napisz do nas: