Odbierz 300 zł Rabatu na półkolonie terapeutyczne w Opolu

Akademia Edukacyjna

Kopia specjalistyczne zajecia grupowe

Zapisz się na półkolonie i odbierz 300zł RABATU oferta ważna przez:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

PROGRAM PÓŁKOLONII

Chcesz pomóc swojemu dziecku w kształtowaniu umiejętności ogólnorozwojowych?  A może potrzebujesz wsparcia w radzeniu sobie z emocjami w trudnej relacji? Jesteś we właściwym miejscu!

TRENING UMIEJĘTNOŚCI SPOŁECZNYCH

Jest to proces, który pozwala jednostkom na rozwijanie umiejętności społecznych, które są niezbędne w różnych obszarach życia, takich jak praca, szkoła, relacje osobiste czy społeczność.

ARTETERAPIA

Arteterapia to forma terapii wykorzystującej różne formy sztuki, takie jak rysunek, malarstwo, muzyka, taniec, teatr czy poezja, w celu poprawy zdrowia psychicznego i emocjonalnego

MUZYKOTERAPIA

Muzykoterapia to forma terapii, która wykorzystuje muzykę jako narzędzie do poprawy zdrowia psychicznego i fizycznego pacjenta. Może być stosowana jako metoda terapeutyczna lub rehabilitacyjna.

SENSOROBOTYKA

Celem sensorobotyki jest wspieranie rozwoju umiejętności radzenia sobie z własnymi emocjami oraz zdolności do współpracy, porozumiewania się z innymi i działania w grupie. Służy temu specjalnie przygotowana przestrzeń, uruchamianie procesów twórczych i wykorzystanie nowych technologii.

TERAPIA RĘKI

Terapia Ręki ma na celu usprawnianie tzw. małej motoryki, czyli precyzyjnych ruchów dłoni i palców, jak również dostarczania wrażeń dotykowych i poznawania dzięki nim różnych kształtów, struktur materiałów. Ale przede wszystkim służy do osiągnięcia samodzielności w podstawowych czynnościach życia codziennego.

TERAPIA ZAJĘCIOWA

Terapia zajęciowa to dziedzina terapii, której celem jest pomóc ludziom w przezwyciężeniu problemów z codziennymi czynnościami, takimi jak jedzenie, ubieranie się czy utrzymywanie higieny. Zajęcia są dobierane do konkretnej osoby i mogą być przeprowadzane indywidualnie lub w grupie.

banery bez filmu 1 5

Szanowni Rodzice, Drogie Dzieci,

Zapraszamy serdecznie na bezpieczne WAKACJE 2023 z AKADEMIĄ EDUKACYJNĄ. 

W ubiegłym roku potwierdziliśmy, że półkolonie i  kolonie dla dzieci mogą być
beztroskie i radosne, pomimo wielu wyzwań, które nam towarzyszyły. Opracowane i wdrożone przez nas procedury bezpieczeństwa zadziałały na każdym etapie realizowanych usług.
Najbliższe lato będzie czasem wielkiej przygody, odkrywania
nowych aktywności, sportów i poznawania nowych przyjaciół.
Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby dzieci przeżyły z nami świetne wakacje, wypełniając ich czas rewelacyjnymi atrakcjami!

 

Organizujemy kolonie we wcześniej sprawdzonych ośrodkach i ponosimy osobistą
odpowiedzialność za wszystkie elementy wypoczynku.
Dysponujemy wszystkim, co jest niezbędne do realizacji aktywnych zajęć, bez konieczności wychodzenia poza teren obiektu. 
Od początku naszej działalności specjalizujemy się w wypoczynku
dzieci i wszystkie nasze atrakcje, metody pracy, funkcjonowanie podporządkowane są realizowaniu ich potrzeb.
Zapraszamy do spędzenia wymarzonych WAKACJI  2023 w naturalnej i rodzinnej atmosferze

Sławomir i Kamila Góreccy

Chociaż może być trudno przyznać, że dziecko ma trudności psychologiczne, społeczne, komunikacyjne lub adaptacyjne ważne jest, aby szukać profesjonalnej pomocy. Terapeuci dziecięcy mogą pomóc dziecku zbadać jego uczucia w bezpiecznym, wspierającym i nieoceniającym środowisku.

Jeśli masz wątpliwości co do potrzeby wsparcia lub terapii dla Twojego dziecka- skontaktuj się z nami. W trakcie pierwszej konsultacji ocenimy sytuację i zdecydujemy, jakie zajęcia terapeutyczne będą potrzebne. Pamiętaj, że im wcześniej zaczniemy działać, tym większe szanse na pomyślny rozwój dziecka.

AKADEMIA EDUKACYJNA
cZY WIESZ ZE ...

  Jeśli zauważysz u swojego dziecka trudności ogólnorozwojowe lub komplikacje w nauce, albo po prostu chcesz pomóc mu lepiej się rozwijać i zapewnić lepszy start w szkole, nie czekaj! Wykorzystujemy nowoczesne metody, które są skuteczne tam, gdzie tradycyjne podejścia nie działają. Oferujemy szeroki zakres zajęć indywidualnych i grupowych dostępnych dla małych dzieci i starszych dzieci! Dzięki udziałowi w Naszych zajęciach Nasi podopieczni mogą lepiej się rozwijać przezwyciężać trudności, odkrywać swój potencjał oraz zyskiwać wiarę we własne umiejętności. To z kolei przekłady się na sukcesy szkolne i lepsze funkcjonowanie w codziennym życiu.

  AKADEMIA EDUKACYJNA
  cZY WIESZ ZE ... 1

   Pamiętaj, że im wcześniej podejmiesz działania diagnostyczne i terapeutyczne, tym większe możliwości na sukces ma Twoje dziecko. Uważamy, że ścisła współpraca z rodzicami dziecka jest kluczowa dla skuteczności terapii. Regularnie informujemy Rodziców o postępach i trudnościach, jakie napotyka dziecko oraz uczymy ich odpowiednich technik i metod, które mogą zastosować w domu. Dzięki takiej współpracy możemy skrócić czas terapii i zwiększyć jej efektywność. Razem pracujemy na sukces dziecka i wspólnie cieszymy się z każdego osiągnięcia .

   AKADEMIA EDUKACYJNA
   31 5

    ZAPISUJĄC DZIECKO NA NASZE PÓŁKOLONIE ZYSKASZ:

    1 5
    2 8
    4 6
    3 6
    Dodaj naglowek 1
    Dodaj naglowek
    Gwarancja jakosci
    Kopia ikony 500×100
    Gwarancja jakosci

    Być może teraz zastanawiasz się, czy to rzeczywiście jest warte Twojego czasu, pieniędzy, a co najważniejsze ZADOWOLENIA TWOJEGO Dziecka ?

    Bez obaw!

    Dostajesz 100% GWARANCJĘ satysfakcji, dzięki której możesz w każdej chwili:

    – PRZETESTOWAĆ nasze BEZPŁATNE zajęcia jeszcze przed rozpoczęcie swoich półkolonii.

    – Przyjdź TYLKO na 1- DZIEŃ PRÓBNY lub KILKA GODZIN półkolonii bez ZOBOWIĄZANIA kontynuacji…

    Ale daję Ci też coś więcej − GWARANCJĘ ROZWOJU I DOBREJ ZABAWY

    Albo Twoje Dziecko będzie zadowolone albo… albo zwrócę Ci każdy grosz z niewykorzystanych dni półkolonii.

    Dzwonisz na nr tel. 662 050 870 „Hej, moje dziecko mówi, że jest nie zadowolone”, a my zwracamy Ci kwotę za pozostałe dni półkolonii.

    Bez żadnych fochów, obrażania się i zmuszania do wypełniania długich formularzy.

    Jednak pamiętaj, że Twojej decyzji o przepuszczeniu tej okazji cofnąć się już nie da. To trochę jak jazda próbna samochodem.

    Zarezerwuj półkolonie na próbę!

    PASUJE Ci taki układ?

    0
    lat doświadczenia
    0
    uczonych dzieci tygodniowo
    0
    współpracujących szkół i przedszkoli
    0
    zorganizowanych obozów i kolonii
    0
    godzin zajęć w tygodniu
    logo akademia
    Poprzedni
    Następny

    Nasi doświadczeni opiekunowie

    Kopia Kopia Kopia Kopia Kopia Kopia Kopia Projekt bez tytulu

    Ela


    Innowatorka nowych narzędzi edukacyjnych w myśleniu komputatywnym. Przyroda i długie wycieczki nordic walking to jej wyjątkowy sposób na kreatywne pomysły dla dzieci. Nauczycielka wychowania wczesnoszkolnego i przedszkolnego z elementami Montessori, instruktorka robotyki.

    Kopia Kopia Kopia Projekt bez tytulu

    Rafał    Jego angielskie podejście do zajęć sprawia, że dzieci przestają myśleć o nauce, tylko o zabawie z wykorzystaniem robotyki i programowania w połączeniu z j. angielskim. Współautor innowacyjnej metody nauki angielskiego THE LECS. Oligofrenopedagog, miłośnik podróżowania i survivalowiec.

    Kopia Kopia Kopia Kopia Kopia Projekt bez tytulu

    Sławek

    Edukator, którego misją jest zmiana systemu kształcenia w Polsce, wykorzystując do tego roboty i programowanie oraz metodę STEAM do nauki języka angielskiego THE LECS. Założyciel Akademii Edukacyjnej, trener rozwoju osobistego, instruktor robotyki, programowania i druku 3D.

    Kopia Projekt bez tytulu

    Ola


    Manager i kierownik operacyjny w jednej osobie. Nauczyciel wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, pedagog edukacji specjalnej dzieci ze spektrum Autyzmu, instruktor robotyki. Praktycznie spędza każdy czas na rozwoju i poszukiwaniu nowych narzędzi.

    Projekt bez tytulu 1

    Aneta

    Oprawia nasze pomysły graficznie i wizualnie stojąc na straży odbioru treści z myślą o dzieciach i rodzicach wprowadzając logiczne myślenie. Studentka pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej, instruktor robotyki.

    Kopia Kopia Kopia Kopia Kopia Kopia Projekt bez tytulu

    Zosia

    Nasza świetna projektantka AutoCAD, studentka architektury, po godzinach crossfiterka. Wprowadza świeżość i elastyczność w głowach dzieci w oparciu o ruch i wytrwałość lecz tylko za pomocą zabawy.

    Kopia Kopia Kopia Kopia Kopia Kopia Kopia Projekt bez tytulu 1

    Kamila

    Mama chrzestna wszystkich dzieci w Akademii. Ma jeden CEL - dobro wszystkich dzieci. Serce, które goni nas do porządku we wszystkim, co robimy. Założycielka Akademii Edukacyjnej, manager zarządzania kadrami.

    Kopia Kopia Kopia Kopia Kopia Kopia Kopia Projekt bez tytulu 1 1

    Dawid

    Wprowadza dzieci w zaciekawienie kiedy przedstawia swoją pasje do wszystkiego, co nas otacza. Pomaga mu w tym przyroda i survival świata druku 3D i nie tylko. Instruktor robotyki i programowania.

    Gdzie jesteśmy?

    ZAPARASZAMY NA II PIETRO

    Zapisz dziecko na półkolonie letnie w czterech krokach:

    Gwarancją miejsca jest wpłata zaliczki w wysokości  100 zł w dniu przesłania formularza. 

    Na podany numer konta:

    34102036680000530204685766

    robotyka z wycieczkami 25.07 29.07

    Najczęściej zadawane pytania

    W jakich godzinach zapewniana jest opieka?

    Zapewniamy opiekę w godzinach od 7:30 do 16:30 

    Co obejmuje cena półkolonii?

    Zapewniamy wszystkim uczestnikom: śniadanie, obiad, podwieczorek, wodę dostępną przez cały dzień. Opłacone wszystkie wejścia i bilety, a także moc atrackji.

    Co dziecko powinno mieć ze sobą na półkoloniach?

    Należy pamiętać o odpowiednim stroju do panującej pogody podczas półkolonii wakacyjnych: plecak z butelką wody,  nakrycie głowy. Zalecamy buty na zmianę. Poza tym dzień przed planowana wycieczką zostaną Państwo poinformowani co i gdzie należy zabrać, np. w przypadku wyjazdu LEGITYMACJĘ. 

    Jak i kiedy zapłacić zaliczkę za półkolonie letnie 2023 w Opolu?

    Aby zarezerwować miejsce należy wpłacić 100zł zaliczki na podany powyżej numer konta. 

    Informacja o płatności zaliczki podana jest powyżej, a także w wiadomości zwrotnej po uzupełnieniu formularza. Ponad to, po zapisie dostaną Państwo od Nas e-maila z dokładnymi wskazówkami.

    Co jeśli dziecko zachoruje przed lub w trakcie półkoloniamii?

    Wszystkie nieobecności można odrobić w innych dniach lub zmienić termin turnusu. 

    Czy musi być pięć dni pod rząd?

    Nie, istnieje możliwość zrealizowania tygodniowych półkolonii w dowolnych dniach. 

    Jak pracujemy z dziećmi na półkoloniach letnich?

    Dajemy dzieciom odpocząć w naturalnej atmosferze. Z dala od niezdrowej rywalizacji, gonitwy za sukcesami, wynikami. Dajemy im szansę wykazania się, bez konieczności udowadniania sobie i innym, że muszą być najlepsi. Wspieramy, ale nie oceniamy i nie krytykujemy. Skupiamy się na potrzebach jednostki, która funkcjonuje w grupie. Zatrudniamy dodatkowy, doświadczony pedagogicznie personel, który wspiera wychowawców w pracy z dziećmi. Dajemy dzieciom przestrzeń do wyrażania własnych opinii, dzielenia się emocjami, czuwamy nad ich funkcjonowaniem w nowej grupie. Realizujemy program i atrakcje na możliwie najwyższym poziomie. Każdy dzień jest wypełniony zajęciami, bez pozostawiania czasu na nudę.

    Jak liczne są grupy na półkoloniach letnich w Opolu?

    Grupy liczą maksymalnie do 8 os. 

    Co jeśli dziecko zachoruje przed lub w trakcie półkoloniamii?

    Wszystkie nieobecności można odrobić w innych dniach lub zmienić termin turnusu. 

    Czy mogę otrzymać fakturę?

    Tak, można otrzymać fakturę. Bardzo prosimy o przesłanie pełnych danych na adres: biuro@akademiaedukacyjna.com.pl

    Co jeśli dziecko jest na specjalnej diecie?

    Przyjmujemy uczestników będących na różnych dietach. W przypadku, jeśli Państwa Dziecko podlega specjalnej diecie, prosimy o kontakt w tej sprawie. 

    Masz inne pytania? Napisz 

    Jeśli chcesz abyśmy dopasowali ofertę dla Ciebie lub masz pytanie to napisz do nas: