Akademia Edukacyjna

Zapraszamy na sobotnie zajęcia próbne z robotyki dla dzieci

zajęcia próbne z robotyki

10 i 17 października 2020 odbędą się zajęcia próbne z Robotyki dla Dzieci 5-7lat

W sobotę zajęcia FUNrobotJUNIOR robotyka i programowanie – LEGO® WeDo 2.0 są ?BEZPŁATNE? dla osób, które po raz pierwszy biorą udział w zajęciach. Obowiązują zapisy online

DLACZEGO WARTO UCZĘSZCZAĆ NA NASZE ZAJĘCIA

Naszym celem jest nauka przez zabawę… a nasze zajęcia rozwijają następujące umiejętności:
☑️ myślenia przestrzennego i analitycznego,
☑️ planowania i rozwiązywania problemów,
☑️ współpracy i komunikacji w grupie,
☑️ właściwej organizacji czasu i miejsca pracy,
☑️ posługiwania się technicznymi pojęciami i słownictwem, co
pozwala w przyszłości korzystać z różnych technologii,
☑️ kształtowania koncentracji i wytrwałości podczas
wykonywanych zadań.

? Nasza Akademia Edukacyjna uczy zastosowania zdobytej wiedzy z zakresu matematyki, fizyki, automatyki oraz informatyki w praktyce.
? Podczas edukacyjnej zabawy na różnorodnych płaszczyznach naukowych, pomożemy dziecku odkryć i zrozumieć jego naturalne talenty i życiowe predyspozycje.
? Dzieci zdobywają wiedzę w najbardziej naturalny sposób, przez
własne doświadczenia, obserwacje i wnioski, a nie teoretyczne wykłady.
? Informatyka, robotyka i mechanika – to dziedziny, które zdominowały rozwój naszej cywilizacji. Dlatego tak ważne jest, aby już teraz zaszczepić w dziecku cyberpasję, która przygotuje do przyszłych zawodów i da przewagę w dorosłym życiu.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenie się ✍poprzez formularz zapisu online, z podaniem danych dziecka (imię, nazwisko, nr. telefonu, e-mail oraz czy wcześniej uczęszczało na robotykę)

Zapisy online:
https://akademiaedukacyjna.com.pl/zapisy_online/

W formularzu proszę wybrać przedmiot: zajęcia próbne. W drugim kroku w polu „informacje dodatkowe” proszę wpisać: sobota 12:00 i wybraną datę.

Do zobaczenia ❗❗
Akademia Edukacyjna
Tel 698 658 854

314 218 komentarzy

  1. кракен даркнет зеркало

    I think what you said made a ton of sense.

    However, think on this, what if you were to create a killer headline?
    I am not saying your information isn’t solid., however suppose you added a
    post title that grabbed people’s attention? I mean Zapraszamy na sobotnie zajęcia próbne z robotyki dla dzieci – Akademia Edukacyjna is a little plain. You should look at Yahoo’s home page and note how they create article
    headlines to grab people interested. You might try
    adding a video or a pic or two to grab readers excited about
    what you’ve got to say. Just my opinion, it might bring your blog a little
    bit more interesting.

Dodaj komentarz