Szkolenia dla nauczycieli | Akademia Edukacyjna

Akademia Edukacyjna

Zawód Robotyk
Zawód programista
Metoda nauczania
Baner14PrzygotowaniePracowni
Baner15Coaching nauczycielski 1
Zawód Robotyk
Zawód programista
Metoda nauczania
Baner14PrzygotowaniePracowni
Baner15Coaching-nauczycielski-1
previous arrow
next arrow

Angielski dla dzieci
nasze poziomy 

Kwadrat Zestaw 4 Wedo

4 - 6 lat

Program dla najmłodszych dostosowany jest do ich indywidualnego tempa nauki. Po Naszym kursie dziecko zacznie mówić pierwsze słowa po angielsku. Będzie odgrywać scenki i bajeczki oraz grać w gry wymagające użycia języka obcego. Pozna kilkaset słów w zdaniach i kontekstach. Poziom: początkujący.

Bez nazwy 2 — Odzyskano

7- 9 lat

Pierwsze słówka,rozmowy, początki czytania. Po kursie dziecko będzie mówić całymi zdaniami, opowiadać historyjki i rozmawiać podczas zajęć po angielsku. Rozpocznie swoją przygodę z czytaniem, przeczyta pierwsze angielskie słówka, a nawet całe zdania. Poziom: średni

Sklem mindstorms wynalazca robotow

10-12 lat

Nauka języka w najstarszej grupie wiekowej to przede wszystkim działania nastawione na rozwijanie umiejętności komunikacyjnych: przekazywanie i uzyskiwania informacji przydatnych w życiu codziennym, tj. w sytuacjach domowych, szkolnych, czy turystycznych. Staramy się nastawić dzieci na spontaniczną komunikację w języku obcym.
Poziom: zaawansowany

. .

Język angielski-autorska metoda THE LECS

Nasza Autorska metoda “THE LECS METHOD” Lean Experiences Coaching and Stem, czyli czego mogą doświadczyć dzieci oraz rodzice i nauczyciele na wszystkich naszych kursach. Nasza metoda powstała z myślą o stale zmieniającym się świecie. Pomagamy rodzicom i dzieciom odnaleźć się w nowych, często trudnych okolicznościach. Nauka języka angielskiego dla dzieci metodą The LECS to idealna odpowiedź na przyszłe zapotrzebowanie rynku. 
Poprzez naukę nowych technologii oraz regularne osłuchiwanie się z językiem wprowadzamy dzieci w świat jutra. A rodzice poprzez rozmowy z dziećmi, naszymi wykwalifikowanymi trenerami jak również przez coaching rodzicielski, lepiej zrozumieją NOWY świat dziecka.

Dlaczego warto postawić na angielski dla dzieci
z autorską metodą THE LECS?

Ucząc korzystamy z różnorodnych metod praktycznych w celu maksymalnego obcowania z językiem. Nasi metodycy to aktywni lektorzy, posiadający komunikacyjne podejście, dzięki któremu oswajają dzieci z językiem, by te nigdy nie poznały czym jest bariera językowa. Mamy świeże podejście, stawiamy przede wszystkim na nowe technologie i zajęcia praktyczne, które dużo bardziej wpływają na rozwój dziecka.

Napisz do Nas na: biuro@akademiaedukacyjna.com.pl

Jeśli chcesz abyśmy dopasowali ofertę dla Ciebie lub masz pytanie to napisz do nas: