Częste Pytania | Akademia Edukacyjna
baner6Pytania

Czy można zapisać się na kurs programowania dla młodzieży w trakcie jego trwania?

Oczywiście, dołożymy starań aby kandydat uzyskał wsparcie i materiały, które pozwolą na nadrobienie wcześniejszych zajęć gdyż każdy pracuje na własnym stanowisku na którym może zapisać projekt

Kiedy zaczynają się zajęcia komputerowe dla dzieci?

Większość prowadzonych przez nas warsztatów jest realizowana w trybie semestralnym. Oprócz tego organizujemy eventy warsztatowe i oferujemy zajęcia indywidualne. Więcej na temat obecnej oferty i tego jak wyglądają warsztaty z robotyki programowania dla dzieci i młodzieży znaleźć można tutaj.

Czy uczestnik musi posiadać swój komputer?

Nie ma takiego wymogu – zajęcia realizujemy w pracowniach zaopatrzonych w niezbędny sprzęt.

Czy kodowanie gier faktycznie może się opłacać?

Tak, wbrew częstemu przekonaniu, gry są bardzo powszechne nie tylko na komputerach naszych dzieci, ale też w biurach, marketingu i biznesie. Są sposobem na reklamę, podnoszenie prestiżu witryn internetowych i metodą na zarobek. Tworzenie gier jest procesem bardzo złożonym, nad którym niejednokrotnie pracują kilkudziesięciu a nawet kilkuset osobowe zespoły programistów. Stąd kodowanie dla dzieci od najmłodszych lat może być jedną z lepszych opcji rozwoju.

Ile osób liczą grupy szkoleniowe?

Zależy nam na średniej wielkości grupach, pozwalających wszystkim uczestnikom na aktywne uczestnictwo i optymalne kształcenie, tak aby nauka programowania dla dzieci była najbardziej efektywna. W zależności od grupy wiekowej i poziomu szkolenia, na jednego nauczyciela przypada od 5 do 12 uczniów.

ZAPISY ONLINE